KONST / Litografier / Färglitografi 12612525
nr 1261 2525
Britta de la Cour
(1936-1992), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 101/120, Paris. Motivet: 53x44 cm
Britta de la Cour, svensk bildkonstnär född 1936, död 1992.
måndag 17 juni 2019
kl 20:34:43
Britta de la Cour
Läs mer om Britta de la Cour